Znajdź biuro przez Internet

Znajdź biuro przez InternetMimo że na rynku jest cała masa ofert dotyczących wynajmu biur to samodzielnie znalezienie odpowiedniej lokalizacji dla naszej firmy wcale nie jest takie proste.

W teorii wszystko jest proste. Wyszukujemy odpowiednią stronę ogłoszeń i zaczynamy dzwonić pod podane tam numery telefonów. Niestety tylko w teorii. Bardzo szybko się przekonamy, że większość ogłoszeń jest nieaktualna albo warunki przedstawione przez wynajmującego nie odpowiadają nam.

Obrazek rzeczywistości nierówny

Kiedy już umówimy się na spotkanie, okazuje się, że na żywo biuro wcale nie jest takie zachwycające jak na zdjęciach, a zaplecze techniczne delikatnie mówiąc odbiega od standardów, których oczekiwaliśmy. W praktyce tracimy mnóstwo czasu, energii i nerwów.
Więcej na http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa&district[]=srodmiescie

Zbierz potrzebne informacje błyskawicznie

Tymczasem całą tę operację można wykonać w bardzo prosty sposób. Nie ruszając się nawet zza monitora. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki internetowej, która zbiera wszelkie informacje i grupuje biura do wynajęcia. Warszawa – Śródmieście to jedna z dzielnic stolicy gdzie znajdziemy wiele biur. Gdybyśmy przykładowo musieli je wszystkie odwiedzić to stracilibyśmy mnóstwo czasu. Korzystając z wyszukiwarki w ciągu kilkunastu sekund wyeliminujemy te lokalizacje, które z racji ceny bądź powierzchni są poza naszym zainteresowaniem. Zanim bowiem zaczniemy szukać biura możemy w głównym panelu aplikacji konkretnie określić warunki, które musi spełniać nasze nowe biuro. Oznaczyć lokalizacje, wielkość pomieszczeń, maksymalny dopuszczalny czynsz, a nawet odległość od portu lotniczego. Kilka kliknięć później zobaczymy całą listę wyników, spełniających nasze kryteria.

Klikając w konkretną, interesującą nas lokalizacje dowiemy się wszystkiego na temat budynku, w którym znajduję się biuro oraz poznamy szczegółową lokalizację miejsca. Chodzi tu o najbliższe duże arterie komunikacyjne, bliskość do centrum miasta czy lotniska. Z opisu dowiemy się ile pięter ma budynek, ile biur jest do dyspozycji, a także tego, czy istnieje on realnie, czy też dopiero powstaję, a my będziemy pierwszymi, którzy zarezerwują tam swoje miejsce.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz