Zamówienie tortu przez Internet

Zamówienie tortu przez InternetTorty przygotowuje się z przeróżnych okazji. Najczęściej są to miłe okoliczności rodzinne, takie jak urodziny, imieniny, czy też rocznice ślubów. Do niedawna przygotowywały je samodzielnie panie domu przez wiele godzin. Dzisiaj, mało która z nich potrafi upiec i przystroić pięknie tort. Poza tym, nie mają one czasu na to, ponieważ poświęcają go więcej na swoją pracę zawodową. Warto więc pomyśleć o zamówieniu tortu na specjalną okazję. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.

Najwygodniejszą formą jest obecnie zamówienie tortu przez Internet. Proponuje ją wiele cukierni, na przykład firma e-torty.pl. wystarczy odwiedzić odpowiednią stronę, wybrać smak tortu, jego wielkość i wygląd. Nie trzeba wychodzić w ogóle z domu, ponieważ płatności również dokonuje się przez Internet. Tort jest dowożony przez kuriera o wybranej przez nas porze i w konkretne miejsce, dzięki czemu można również sprawić prawdziwą niespodziankę solenizantowi. Zazwyczaj nikt nie spodziewa się tego, że w trakcie przyjęcia zadzwoni do niego kurier, który dostarczy przepięknie zapakowany tort z najlepszymi życzeniami.

Wybór kształtu tortu

Kiedy zamawiamy torty przez Internet, możemy do woli wybierać w ich kształtach i ozdobach. Istnieje oczywiście możliwość wyboru jednego z prezentowanych w galerii zdjęć wzorów. Można jednak pokusić się o dokonanie indywidualnego, specjalnego zamówienia. Co prawda, jest to nieco droższa forma, jednak taki spersonalizowany tort jest wspaniałą niespodzianką. Można jego formę dobrać do zawodu jubilata, lub też do jego zainteresowań. Cukiernie mają dzisiaj ogromne możliwości i zatrudniają najlepszych fachowców, którzy są w stanie z lukru i czekolady wykonać prawdziwe dzieła sztuki. Niekiedy torty są tak piękne, że aż żal jest je kroić i dzielić na porcje.

Kiedy złożyć zamówienie?

Najlepiej jest złożyć takie zamówienie już kilka tygodni wcześniej. Zdarza się bowiem, że cukiernie obłożone są zamówieniami na torty ślubne, czy komunijne i przyjmują nieco mniej zamówień. Zazwyczaj wystarczy jednak kilku dniowe wyprzedzenie i nie ma większego problemu z dostarczeniem do nas tortu.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *