Ulubiona pizza a charakter

Pizza to niewątpliwie jedno z najpopularniejszych dań na świecie i trudno wskazać osobę, która jej nie lubi. Co więcej – niemal każdy smakosz tej tradycyjnej włoskiej potrawy ma swoją ulubioną odmianę. Margherita, hawajska, pepperoni, capricciosa czy może jeszcze inna? Wybór jest naprawdę spory. Ale czy pizza może mówić o charakterze osoby? Przeanalizowanie najczęstszych wyborów wskazuje, iż charakter smakosza może mieć wpływ na wybór określonej pizzy. I chociaż można te badania potraktować z pewnym przymrużeniem oka, to warto przyjrzeć się im bliżej.

Margherita

Pizza margherita to jedna z najbardziej popularnych odmian tego dania. Symbolizuje spokój i prostotę – i zapewne dlatego często wybierają ją osoby lubiące porządek, powtarzalność i stabilizację, a nie przepadające za zmianami (zwłaszcza tymi gwałtownymi). Osoby lubiące pizzę składającą się z zaledwie trzech dodatków najczęściej są zadowolone z życia i doceniają to, co posiadają. Zatem margerita to „spokojna” pizza. Katowice zapraszają na jej konsumpcję także osoby o nieco innym charakterze.

Capricciosa

Capricciosa to jedna z najbardziej klasycznych odmian włoskiego placka. Podobno osoby wybierające ten rodzaj włoskiego dania bywają nieco nieśmiałe, ale za to mają dobre serce i bezproblemowo dogadują się z innymi. Ich życiową domeną jest rozsądek.

Ulubiona pizza a charakter

Pepperoni

Pizza pepperoni najczęściej jest wybierana przez osoby energiczne i żywiołowe. Jej miłośnicy nie znoszą nudy i mają milion pomysłów na minutę. Jednocześnie są to osoby towarzyskie i lubiane.

Pizza hawajska

Pizza hawajska nie jest uważana za typową włoską potrawę. I zapewne dlatego osoby preferujące ten rodzaj placka nie lubią się podporządkowywać, a ich celem jest bycie w centrum uwagi. Miłośnicy pizzy z ananasem doskonale wiedzą czego chcą i uparcie do tego dążą. To charyzmatyczni i przebojowi indywidualiści.

Która z wymienionych potraw jest najlepsza? W tym przypadku decydują indywidualne upodobania… i być może charakter. Tak naprawdę nikt do końca nie wie, co o nas mówi ulubiona pizza. Katowice zapraszają na każdą z nich. I co warte podkreślenia – nie ma znaczenia, jaki kto ma charakter.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz