Szkolenia na najwyższym poziomie

Pracownicy oświaty mają potrzebę nieustannego dokształcania się. Chętnie stawiają na szkolenia dotyczące prawa oświatowego. Na ich potrzeby odpowiada perfekcyjnie firma ECRK LEX. Inicjatorką jej powstania jest Elżbieta Linowska. To ona jako jedna z niewielu dostrzegła ogromną potrzebę nauczycieli w zakresie dokształcania się z prawa oświatowego. Dzisiaj to jedna z lepszych firm oferujących szkolenia z tej tematyki. Jej szkolenia zasługują na najlepsze oceny.

Rodzaje szkoleń

W ofercie firmy ECRK LEX znajdują się zarówno szkolenia otwarte, jak i szkolenia zamknięte, które realizowane są na zamówienie. W ofercie znalazły się również e – szkolenia, które pokazują, że również w oświacie można wykorzystywać najnowocześniejsze metody kształcenia. Wszystkie szkolenia zwracają uwagę niezwykle bogatą warstwą merytoryczną. Nie ma w nich miejsca na niedoróbki. Każde poruszane zagadnienie jest zawsze bardzo dokładnie omówione. Jednocześnie szkoleniowcy prowadzą zajęcia tak, aby uczestniczy szkoleń się nie nudzili. Atrakcyjna forma przekazu sprawia, że wiedza zdecydowanie łatwiej „wchodzi” do głowy.

E – szkolenia, o których wspomnieliśmy to świetna propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na szkolenie wyjazdowe. Wystarczy tylko wolniejsza chwila i dostęp do komputera z Internetem. Takie szkolenie można odbyć bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy, a także porę dnia i nocy.

Szkolenia na najwyższym poziomie

Dlaczego warto?

ECRK LEX to firma, która zwraca uwagę bardzo bogatą ofertą szkoleniową. Wśród prowadzonych szkoleń znajdują się między innymi te dotyczące oceniania kształtującego, odpowiedzialności prawnej nauczycieli, ochrony danych osobowych w szkole czy zasad oceny pracy nauczycieli. To oczywiście nie wszystkie szkolenia, jakie firma ma w swojej ofercie. Ich wybór jest zdecydowanie większy. My wskazaliśmy jedynie kilka z nich.

Firma ECRK LEX to bez wątpienia ogromy ukłon w stronę nauczycieli i ich potrzeb. Z pomocą tej firmy nauczyciele mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa oświatowego. Szkolenia są atrakcyjne, merytoryczne, a jednocześnie ich koszt nie jest wygórowany.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz