kluczyki do samochodu

Samochód możesz mieć chociażby jutro

Zakup samochodu jest zazwyczaj elementem niezbędnym przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Duże firmy zwykle posiadają spore floty pojazdów, a nawet w najmniejszych firmach do majątku firmy wnoszony jest prywatny samochód przedsiębiorcy. W przypadku droższych pojazdów, a zwłaszcza różnego rodzaju pojazdów specjalistycznych, nie za bardzo jest jednak możliwość skorzystania w taki sposób z samochodu prywatnego. Trzeba zdobyć nowy bądź używany samochód specjalnie dla potrzeb firmy. Istnieją na rynku oczywiście odpowiednie kredyty, ale zazwyczaj znacznie lepszym pomysłem jest oferowany przez Santander Consumer Multirent auto leasing.

Leasing w ujęciu podatkowym

Leasing w ostatnich latach bardzo mocno się rozwinął. Przed złożeniem wniosku o przyznanie leasingu warto jest porozmawiać ze swoim księgowym, który zaproponuje najlepsze podejście do leasingu. Santander Consumer Multirent może zaoferować leasing na bardo różnych warunkach formalnych, ponieważ dla leasingodawcy nie ma tutaj zbyt wielkiej różnicy, z której wersji produktu finansowego skorzysta klient. Dla samego klienta różnica może być już jednak spora, ponieważ przekłada się ona na to, w jaki sposób rozliczane będą jego podatki. Nawet jeśli miesięczna opłata za leasing będzie taka sama w różnych opcjach, realne koszty mogą być naprawdę bardzo różne. Szczegóły znajdziesz pod tym adresem: https://www.scmultirent.pl/autosalon/

Leasing majątku trwałego

    Dzięki szybkim procedurom, jakie oferuje Santander Consumer Multirent w auto leasingu, samochód można mieć już nawet dzień po pierwszym kontakcie. Zazwyczaj nie jest to aż tak ekspresowe doświadczenie, ale na pewno nie można narzekać. Znaczenie dla czasu trwania procedur ma również to, co konkretnie klient chce wziąć w leasing. Jeśli jest to nowy samochód prosto z salonu, formalności będą ekspresowe. Spory odsetek klientów jest jednak zainteresowany pojazdami poleasingowymi czy różnymi innymi autami używanymi, co lekko komplikuje sprawę, ale już sama możliwość korzystania z bardzo różnych opcji jest czymś, co na pewno należy ocieniać. 

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz