Propozycje dla klientów

Propozycje dla klientówDzisiaj praktycznie cały rynek nieruchomości rozwija się w bardzo szybkim tempie, za co odpowiada ogrom kapitału inwestorskiego, który wspomógł firmy deweloperskie znajdujące się ostatnio w nieco słabszej kondycji. Przekonanie, że sprzedaż mieszkań we Wrocławiu i innych dużych miastach Polski wkrótce zacznie dynamicznie rosnąć, pojawiła się w głowach niektórych rynkowych graczy jeszcze dwa lata temu i był to sygnał do pierwszych kroków w kierunku budowania osiedli mieszkaniowych.

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe

W dużych miastach najczęściej stawia się całe osiedla – o ile pozwala na to dostępność terenów. Jeśli deweloper chce od razu przygotować kilka różnej wielkości budynków połączonych w małe, funkcjonalne i przyjazne rodzinom oraz środowisku osiedle – przeważnie jest zmuszony do poszukiwania gruntów pod inwestycje budowlane na terenach podmiejskich. Oczywiście współczesne metropolie nie mają najmniejszego problemu ekonomicznego ani technologicznego z włączeniem tych nowych stref miasta do sieci komunikacyjnej, powstają tam miejsca pracy czy przedszkola i szkoły oraz szpitale. Niemniej dla deweloperów, którzy celują w pojedyncze nieruchomości, bardziej luksusowe apartamenty – liczy się bliska lokalizacja dzielnicy biznesowej, a najlepiej samego Centrum.

Zalety luksusowych mieszkań

Firmy, inwestorzy, oraz osoby prywatne, skłonne są za nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu, o ile te są wykonane w najwyższym standardzie i położone w prestiżowym otoczeniu, zapłacić nawet do dziesięciu tysięcy złotych od metra kwadratowego. A ponieważ takie apartamenty muszą posiadać więcej niż sto metrów kwadratowych, by były dość reprezentatywne – koszty najbardziej luksusowych mieszkań i apartamentów od dewelopera przekraczają w niektórych wypadkach nawet milion złotych. Widoki rozciągające się jednak z okien takich nieruchomości są przeważnie warte tych pieniędzy – w przypadku inwestycji we Wrocławiu jest to chociażby możliwość obejrzenia pięknie zaaranżowanej zieleni nad samą Odrą i jednocześnie spoglądania na piękny wrocławski Rynek.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *