Jak działa ubezpieczenie NNW?

Office 365 w wersji E1

Plan Office 365 w wersji E1 przeznaczony jest już na potrzeby większych organizacji, dla których istotne jest nie tylko oprogramowanie wchodzące w skład pakietu, ale także i dodatkowa obsługa oraz możliwość udostępnienia tego rozwiązania wszystkim swoim pracownikom. Jedną z podstawowych cech pakietu Office 365 w planie E1 jest brak ograniczenia liczby użytkowników, którzy mogą korzystać z dostępnych w tym, raczej podstawowym planie aplikacji.

Po pierwsze jest to pakiet biurowy oraz oczywiście doskonale znane rozwiązania związane z pocztą elektroniczną. Tutaj zyskujemy jeszcze dodatkowo możliwość korzystania z wyżej wymienionych rozwiązań także online, co powoli pozwala na wykorzystywanie pakietu biurowego Microsoft, także na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne inne niż Windows, a nawet na urządzeniach mobilnych.

Obsługa sieci firmowej

Office 365 w wersji E1Poza podstawowym oprogramowaniem, zyskujemy także narzędzia do obsługi sieci firmowej. Wspomagają one zarządzanie projektami oraz przede wszystkim komunikację pomiędzy zespołami w danej organizacji. Pojawia się możliwość tworzenia tak zwanych witryn zespołów, czy też grupowego nadawania określonych uprawnień. Jednocześnie rozwiązanie to wspomaga proces wyszukiwania oraz zarządzania plikami firmowymi, w tym także dużymi plikami multimedialnymi. Wiele programów zyskuje nowe możliwości, chociażby w przypadku poczty możliwe staje się przechowywanie znacznie większej ilości danych, dochodzącej nawet do 50 gigabajtów dla każdej skrzynki pocztowej, zwiększa się także dopuszczalny rozmiar pojedynczej wysyłanej wiadomości.

Rozmiar wysyłanej wiadomości

Chodzi tutaj przede wszystkim o rozmiary dodawanych do wiadomości załączników. Niezależnie od rodzaju wykupionego planu, otrzymać można także pełne wsparcie techniczne, zwykle obejmujące 24 godziny na dobę, oraz gwarancję niezawodności działania oprogramowania. Przewidywany czas niedostępności usług związany jest co najwyżej z planowymi aktualizacjami oprogramowania, które odbywają się w sposób nieuciążliwy dla samych użytkowników. Duży nacisk kładzie się także na kwestie bezpieczeństwa.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz