Leasing: jedna z możliwości sfinansowania zakupu auta

Leasing: jedna z możliwości sfinansowania zakupu auta

Przedsiębiorcy mają dzisiaj kilka możliwości sfinansowania zakupu firmowego samochodu. Jedną z form, która zdobywa coraz większą popularność jest leasing samochodów. Firm, które świadczą tego typu usługi jest na polskim rynku całkiem sporo. Do tych, których oferta wydaje się wyjątkowa atrakcyjna bez wątpienia należy Santander Consumer Multirent.

Do kogo kieruje on swoją ofertę?

Firma specjalizuje się w leasingu operacyjnym. Ofertę przygotowano głównie pod kątem potrzeb małych i średnich firm. Nie oznacza to jednak, że z oferty nie mogą skorzystać także klienci korporacyjni i mikroprzedsiębiorstwa. Na rynku leasingowym rozwiązaniem wyjątkowym jest Centrum Likwidacji Szkód. Ewentualna szkoda może zostać zgłoszona przez całą dobę, także telefonicznie. Tym co wyróżnia ofertę Santander Consumer Multirent na tle innych ofert leasingowych jest to, że możliwy jest także leasing samochodów używanych, a nie wyłącznie nowych.

Leasing: jedna z możliwości sfinansowania zakupu auta

Co składa się na ofertę?

Finansowanie zakupu samochodu osobowego lub dostawczego (o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony) to tylko część dostępnych produktów. Santander Consumer Multirent przygotował ofertę kompleksową, na którą składają się także produkty dodatkowe. Najważniejsze z nich to oczywiście ubezpieczenie komunikacyjne, które dostępne jest także z opcją assistance, Poza tym firma zapewnia dostęp do e-Platformy. Za jej pośrednictwem obsługiwana jest umowa zawarta między firmą udzielającą pożyczki leasingowej a leasingobiorcą. Klient w dowolnej chwili za pośrednictwem platformy może sprawdzić, jakie jest saldo jego aktualnego zobowiązania. Może także pobrać faktury. E-Platforma dostępna jest przez cały tydzień przez całą dobę. Dodatkowo klienci mogą otrzymać kartę paliwową z odroczonym terminem płatności. Dzięki karcie mogą szybko i bez problemów zapłacić za paliwo, myjnię, zakupione akcesoria samochodowe. Stacji, na których można płacić kartą jest mnóstwo. W zależności od preferencji klienta karta może być z numerem rejestracyjnym pojazdu lub na okaziciela.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz