Kupujemy auto bez gotówki

Kupujemy auto bez gotówkiKredyt, leasing, leasing all in one – opcji jest wiele. Aby wybrać najkorzystniejszą, musisz mieć podstawy wiedzy o różnych metodach finansowania. Znajdziesz je w tym artykule.

Dacia

Dacia to marka, która cieszy się w Polsce nieustającą popularnością. Głównym składnikiem sukcesu jest niezaprzeczalnie stosunek jakości do ceny. Za stosunkowo nieduże pieniądze możemy zakupić solidne auto prosto z salonu. Jednak cóż, jeśli oszczędności nie pozwalają na zakup nowego auta od ręki? Tutaj z pomocą przyjść może kredyt bądź leasing. Standardowy kredyt dla osób fizycznych charakteryzuje się przejrzystymi warunkami i możliwie najprostszą procedurą jego uzyskania. Aby go otrzymać, trzeba pamiętać jedynie o dokumencie tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport) oraz informacjach dotyczących źródła i wysokości średnich dochodów netto z 3 ostatnich miesięcy.

Kredyt od RCI Banque

Ogromnym plusem kredytu od RCI Banque jest możliwość dopasowania rat do własnych potrzeb. Sami ustalamy poziom wpłaty własnej oraz długość okresu kredytowania, który trwać może nawet 96 miesięcy, czyli 8 lat. Natomiast, jeśli jesteśmy przedsiębiorcą, to prócz opcji kredytowych mamy możliwość skorzystania z leasingu. Dacia i RCI posiadają w swej ofercie dwa typy tego finansowania – leasing standardowy oraz leasing typu All in One. Druga z opcji to kompleksowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Leasing All in One zawiera ubezpieczenie komunikacyjne, świadczenia serwisowe oraz usługę assistance, która gwarantuje naprawę samochodu na miejscu oraz holowanie uszkodzonego pojazdu. Elastyczność oferty Dacia Finansowanie pozwala na dopasowanie rat, opłaty wstępnej oraz opcji wykupu wedle swoich potrzeb. W zalewie bankowych ofert warto zwrócić uwagę na propozycję od Dacii i RCI Banque. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy rozważają zakup samochodu tej marki. Proste zasady i duża elastyczność sprawiają, że każdy jest w stanie dopasować warunki, które będą w pełni satysfakcjonujące.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz