4. Kasetony reklamowe – jak wybrać

Kasetony reklamowe – jak wybrać

Obecnie istnieje wiele firm, które wykonują na zlecenie kasetony reklamowe. Większość z nich świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie i nie można mieć zastrzeżeń do ich pracy. W wykonanych przez nie kasetonach dominuje dokładność oraz precyzja. Można rzec, że w ich pracach widać prawdziwy kunszt.

Osoby, które decydują się na otwarcie swojej działalności, która będzie w pełni fizyczna (a więc nie sklep internetowy lub tym podobne) i swoje miejsce znajdzie na ulicy powinny zastanowić się nad swoim szyldem, który będzie widniał ponad witryną sklepową.

Kaseton reklamowy

4. Kasetony reklamowe – jak wybraćTrzeba podjąć decyzję co będzie przedstawiał kaseton reklamowy, oczywiście wykonanie projektu nie będzie leżało ich naszej kwestii, one tylko muszą przedstawić ogólny pomysł, który fachowcy zamienią w prawdziwe dzieło sztuki. Oprócz ogólnego zarysu jak będzie miał wyglądać kaseton należy również przedstawić jego wymiary. Im jest on większy to tym lepiej, ponieważ pomieści więcej informacji oraz będzie widoczny z dalszej odległości. Jednak trzeba mieć na uwadze, iż nie zawsze można zamontować taką wielkość jakby się chciało, ponieważ istnieją liczne ograniczenia, jeżeli chodzi o miejsce na ścianie. Ponadto właściciel budynku może nie zgodzić się na zbyt duże kasetony.

Diody LED

Oprócz wyboru projektu, który znajdzie się na kasetonie należy wybrać sposób, w jaki będzie on podświetlany. Mogą zostać do tego użyte zarówno zwykłe świetlówki, neony jak i diody LED, które są obecnie najpopularniejsze ze względu na długą żywotność oraz niski pobór prądu. Kształty kasetonów nie muszą być tradycyjne, a więc prostokątne. Mogą być wzbogacone o zaokrąglone narożniki, a przy specjalnym zamówieniu wykonawca może zrobić każdy kształt, jednak koszt takiego zamówienia będzie odpowiednio wyższy niż w przypadku standardowego kasetonu. Materiały, które najczęściej wykorzystywane są do wykonywania kasetonów to pleksi oraz aluminium. Więcej informacji można uzyskać w każdej firmie, która zajmuje się wykonywaniem kasetonów, gdzie przedstawiony zostanie również cennik oraz wszelkie inne dane.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz