Jak rozpocząć współpracę z Żabką?

Jak rozpocząć współpracę z Żabką?

Każdy ajent sklepu Żabka musiał przez to przejść. Dla każdego, był to bardzo trudny i wymagający etap. Każdy z nich, musiał też zadbać o rozwój swojej osoby. Ale większość z nich, chwali sobie taką współpracę. O czym mowa? Oczywiście o podjęciu z nami współpracy i rozpoczęciu działalności jako pełnoprawny ajent.

Od czego zacząć?

Czytałeś opinie ajentów? Pewnie zauważyłeś, że współpraca z nami, rozpoczyna się od przejścia kilku etapów. Oto kroki, które musisz przejść, by stać się naszym równorzędnym współpracownikiem.

1. Rozmowa kwalifikacyjna

W zasadzie rozmowę kwalifikacyjną, możemy podzielić na dwa etapy. W pierwszym z nich, rozmawiamy z potencjalnym ajentem w pobliżu jego miejsca zamieszkania. Rozmowy z naszymi pracownikami, wcale nie są tak wymagające. Chcemy porozmawiać w luźny i w przystępny sposób, na temat potencjalnej współpracy.

Jak rozpocząć współpracę z Żabką?Jeśli wzbudzisz nasze zaufanie, zaprosimy Cię do naszego biura terenowego. Również i tu czeka Cię rozmowa, podczas której przekonamy się, czy jesteś właśnie tą osobą, na którą czekamy. Jeśli przejdziesz pozytywnie obydwie rozmowy, to czeka Cię kolejny krok, a mianowicie…

2. Szkolenie

Podczas szkolenia, dokładnie przedstawimy Ci, jak wygląda zasada działania sieci naszych sklepów. Na tym etapie, chcemy Ci dokładnie przedstawić sytuację, w której aktualnie się znajdujesz. Chcemy grać w otwarte karty. Dlatego po szkoleniu, przychodzi czas na ostateczne zawarcie decyzji co do współpracy z nami i…

3. Podpisanie umowy

Pamiętaj, że jako ajent, rozpoczynasz swoją własną działalność gospodarczą. Musisz nam przedstawić wszystkie dokumenty, które jasno określają, że taką właśnie działalność prowadzisz. Oprócz tego, będziemy oczekiwać od Ciebie zaświadczenia o niekaralności a także – zaświadczenie dotyczącym braku wpisu w Krajowym Rejestrze Długów.

4. Rozpoczynasz pracę

Od tego momentu, jesteś już pełnoprawnym Ajentem sieci Żabka Polska. Brzmi dumnie, prawda? Otrzymujesz od nas pełne wsparcie, zarówno merytoryczne jak i marketingowe. Pamiętaj, że Twój sukces zależy wyłącznie od Ciebie!

Przeczytaj też: ajent Żabki opinie

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz