Dlaczego warto zdecydować się na leasing samochodu?

Leasing samochodów to rozwiązanie, które wśród działających na terenie naszego kraju przedsiębiorców z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Banków i instytucji finansowych, które oferują leasing samochodów jest wiele. Wśród nich jest Santander Consumer Multirent.

Plusy leasingu

Osoby zainteresowane leasingiem auta powinny wiedzieć, że występują one w dwóch rodzajach. Do wyboru jest leasing operacyjny oraz finansowy. Specjalnością Santander Consumer Multirent jest leasing operacyjny. Oferta przygotowana przez tę firmę jest bardzo interesująca. Zaletą jest między innymi to, że firma oferuje nie tylko leasing nowych, ale także leasing samochodów używanych. Przedsiębiorcy zainteresowani leasingiem mogą za środki udostępnione przez Santander nabyć zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Oferta Santander Consumer Multirent została przygotowana z myślą o bardzo różnych przedsiębiorstwach. Mogą z niej skorzystać zarówno właściciele małych i średnich firm, jak też duże i bardzo duże firmy. Zaletą leasingu jest również to, że co miesięczne raty mogą zostać wliczone przez przedsiębiorcę w koszt uzyskania przychodu. Do tego może odliczyć 50 procent podatku VAT od opłat leasingowych oraz od kosztów eksploatacji leasingowego pojazdu.

Dlaczego warto zdecydować się na leasing samochodu?

Dodatkowe usługi

Oferta leasingowa, którą dla swoich przyszłych klientów przygotował Santander Consumer Multirent jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Klienci, którzy zdecydują się na leasing właśnie w tej firmie, w ramach pakietu leasingowego mogą korzystać z szeregu usług dodatkowych. Ubezpieczenie komunikacyjne jest jedną z tych dodatkowych usług. Inne usługi, które są dostępne z pakietem leasingowym to karat paliwowa (można nią płacić nie tylko za paliwo, ale także za akcesoria samochodowe) oraz e-Platforma. Z produktów, które oferuje Santander Consumer Multirent można skorzystać u większości dealerów samochodowych znanych marek. Warto jeszcze dodać, że obsługą ewentualnych szkód zajmuje się czynne 24 godziny Centrum Likwidacji Szkód. Szkodę można zgłosić telefonicznie.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz