Deska barlinecka- naturalna doskonałość

Deska barlinecka- naturalna doskonałość

Piękna drewniana podłoga to pomysł na ponadczasowe i stylowe wnętrze. Przykładem produktu, który spełni najwyższe oczekiwania jest deska barlinecka. Jest ona wykonana w 100% z prawdziwego drewna. Dzięki temu cechuje się naturalnością i szlachetnością. Drewno to zawsze najlepszy wybór, by stworzyć podłogę miłą w dotyku, nie elektryzującą się i nie przyciągającą kurzu.

Ponadto deska barlinecka reguluje mikroklimat we wnętrzu na skutek absorpcji i oddawania wilgoci do otoczenia. Taka podłoga po prostu żyje i z wiekiem nie traci swych walorów.

Stabilność i łatwy montaż

Stabilna konstrukcja deski barlineckiej oznacza, że rozszerzalność oraz kurczliwość podłogi jest ograniczona do minimum. Drewno nie pęcznieje nadmiernie, ani nie rozsycha się, co powodowałoby nieprzyjemne skrzypienie. Podłoga zawsze pozostaje idealna. Wszystko to dzięki stworzeniu z warstw, które są klejone krzyżowo. Pierwsza warstwa zbudowana jest z najlepszej jakości drewna europejskiego lub egzotycznego, pod spodem zaś umieszczone są materiały z drzew iglastych.

Ogromnym walorem produktu, jakim jest deska barlinecka jest niezwykle łatwy montaż, który można wykonać bez pomocy fachowca. Istnieją dwie możliwości położenia podłogi: klejowa i bezklejowa. Co więcej, deska jest już zakonserwowana fabrycznie, czyli pokryta olejem bądź lakierem. To niezwykła wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie.

Ciekawe wzory i możliwość montażu na ogrzewaniu

Deska występuje w dwóch wzorach: trzypasmowym i jednopasmowym. Wybór zależy już jedynie od konkretnych preferencji i upodobań właściciela podłogi. Można wybrać również wzór z ilością sęków, od deski z dużą ilością sęków, aż po produkt zupełnie bez nich. Dzięki temu podłogę da się idealnie dopasować do aranżacji wnętrza oraz jego stylu.

Sprawdź jeszcze: https://www.melagu.pl/podlogi-drewniane/deska-barlinecka/

Warto jeszcze wspomnieć, że deska barlinecka to idealny wybór przy ogrzewaniu podłogowym. Doskonale przewodzi ciepło i można ją zastosować zarówno w przypadku ogrzewania wodnego jak i elektrycznego.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz