Czy warto drukować naklejki?

Czy warto drukować naklejki?

 

Naklejki często kojarzą nam się bardziej z wycinankami dla dzieci i możemy zastanawiać się – na co przydają się nam w codziennym, „dorosłym” życiu? Tak naprawdę cały czas je mijamy, chociaż możemy nie zdawać sobie z tego sprawy. Naklejki znajdziemy wszędzie – na obudowach komputerów (naklejki firmowe na komputerach firmowych lub te śmieszne, naklejane dla zabawy), na witrynach sklepowych (nie raz widziałeś na pewno wielki napis „SALE” – tak, jest to duża naklejka!), na samochodach (bardzo dużo naklejek możemy zobaczyć na przykład na taksówkach, ale również samochodach zrzeszonych w jakichś grupach motoryzacyjnych), na… podłogach (plakaty filmowe przylepiane do podłogi?

Na pewno widziałeś to nie raz), na lustrach w przymierzalniach lub toaletach… Jeśli dobrze się rozejrzysz – naklejki możesz spotkać wszędzie, gdziekolwiek nie popatrzysz. Nic więc dziwnego, że druk naklejek to bardzo lukratywne zajęcie.

Jakie są zalety naklejek?

– Można użyć ich wszędzie – to jedna z największych zalet naklejek. Bez względu czy będą to naklejki eventowe, reklamowe, biznesowe czy takie dla dzieci, można nakleić je dosłownie wszędzie: na obudowę telefonu, na zeszyt, notes, samochód, ścianę, znak, itp. Naklejki mają bardzo szerokie zastosowanie.
– Łatwo i… ciężko schodzą – chociaż to może wydawać się dość mało prawdopodobne. Chodzi o to, że naklejki łatwo można usunąć z różnych powierzchni – wystarczy odpowiednio specyfik lub ostrożne odklejanie. Z drugiej strony nie porwie ich na przykład wiatr, jak w przypadku ulotki.
– Dowolne kształty i kolory – druk naklejek zapewnia brak ograniczeń, jeśli chodzi o wymiary, kształty i kolory naklejek, dlatego mogą przedstawiać postać, być obrysem logo firmy albo mogą być to po prostu litery. Cała reszta jest kwestią kreatywności.

Gdzie zamówić naklejki?

Druk naklejek odbywa się w drukarniach, które posiadają maszyny pozwalające na wycinanie kształtów. Warto zorientować się, czy dany zakład posiada sprzęt najlepszej jakości i czy nie ma żadnych ograniczeń, co do wielkości lub wyglądu naklejek.
Dowiedz się więcej na: https://www.viperprint.pl/produkt/N3D01

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *