Bądź wyjątkowy

Bądź wyjątkowyOstatnio modne stało się robienie zakupów w niszowych sklepach. Coraz więcej również widać ich na polskim rynku odzieżowym. Warto zajrzeć do Pan Pablo we Wrocławiu lub na Chmielną 20 w Warszawie. Są to chyba dwa największe sklepy oferujące obuwie, które jest wyjątkowe, oryginalne, często produkowane w limitowanych edycjach. Zakupy w takim sklepie są również dość specjalnym wydarzeniem. To nie wypad do CCC lub Deichmann, gdzie widzimy tysiąc par obuwia średniej jakości, gdzie jedna para praktycznie nie różni się od innej, a każda z nich jest produkowana w pięciu kolorach.

Niszowe sklepy ze sneakersami mają w swojej ofercie naprawdę wyjątkowe obuwie – najlepsza jakość łączy się tutaj ze świetnym designem. Spotkanie innej osoby w identycznych butach zakupionych w takim sklepie jest praktycznie niemożliwe, dzięki temu możemy czuć się wyjątkowo nosząc produkty z tych sklepów. W asortymencie znajdują się również znane modele topowych marek jak adidas superstar, czy nike air flight, ale są one zazwyczaj w limitowanych edycjach w specjalnej kolorystyce bądź z pewnymi dodatkami.

Modele butów

Prócz tego do wybory mamy wiele modeli butów Air Jordan, New Balance czy Reebok. Na szczęście na butach świat się nie kończy i asortyment tych sklepów również. Chcesz mieć wyjątkowy plecak lub torbę podróżną albo na siłownię? Odnajdziesz ją właśnie w takim miejscu. Dostaniemy tutaj wyjątkowe marki takie jak Hershel, który jest synonimem funkcjonalności, minimalizmu i pięknej kolorystyki. Każdy kto zapozna się z ofertą tej marki od razu zakochuje się w ich produktach.

Buty Reebok

Co więcej jak się okazuje twoje stopy nie potrzebują butów by czuć się wyjątkowo – wystarczą skarpety. Tutaj możemy zaszaleć – marki Happy Socks oraz Many Mornings dostarczają nam produkt dobrej jakości i ciekawe wzory. Dodatkowo Many Mornings proponuje nam pary składające się z dwóch różnych skarpet, dzięki czemu na pewno wyróżnimy się wśród znajomych. Z niecierpliwością oczekuję na kolekcję świąteczną i skarpety w renifery, gwiazdki oraz mikołaje.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz